Etiket: Hemoroid Tedavisi Hakkında

1 Haziran 2018

Yaklaşık 3,5 seneye yakındır hemoroit (basur) sorunu yaşıyordum. Rastgele internetten araştırmalardan Op. Dr. Selahattin Yitgin Hoca’yı gördüm geldim. Hocamla tanıştım. Ve ameliyat olmaya karar verdim. Bu ameliyat lazerle oluyor.

31 Mayıs 2018

Bu hemoroid hastalığını 3 senedir yaşıyorum. Çok ızdırap çektim, çok sıkıntılar yaşadım. Sonra Op. Dr. Selahattin Yitgin hocamın adını duyduktan sonra; lazerle tedavi ettiğini duyunca kestirmeden bi geldim. Hocama da çok güvendim. Oldum ve şu an çok rahatım. Hiç sıkıntı yaşamıyorum.

29 Mayıs 2018

‘Arkadaşlar merhaba. Saat 11’de Hemoroid (Basur) şikayeti ile Op. Dr. Selahattin Yitgin hocama geldim. Şu anda saat 3-4 civarı. Ve benim saat 6’da düğünüm var. Ben bu düğüne koşa koşa gideceğim. Sağ olsun kendisi beni çok iyi etti. Ellerine sağlık hocam. Çok teşekkür ediyorum.’

12 Nisan 2018

Merhaba Ela ben. Yaklaşık 10 senedir hemoroid problemi yaşıyorum. Op. Dr. Selahattin Yitgin hocama geldim. Bir hafta önce lazerle hemoroid tedavisi oldum. Ameliyatın hemen sonrasında bile çok daha iyiydim. Şimdi kontrole geldim. Çok daha iyiyim.

27 Mart 2018

15 yıldır hemoroid hastalığı ile karşı karşıyaydım. Kanamalı bir hemoroidim vardı. Op. Dr. Selahattin Yitgin hocamla tanışmadan önce büyük bir özel hastanede ameliyat oldum. Fakat, hastalığım geçmedi ve rahatsızlığım daha da arttı. Op. Dr. Selahattin Yitgin hocama geldim.